Achum Trade a.s. je autorizovaným prodejcem Euromix MTP

Kdo je Euromix MTP?

Jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko. Na prodávaná vozidla poskytujeme kompletní záruku (podvozek + nástavba). V rámci poprodejního servisu najdete autorizované servisy Euromix v České republice i na Slovensku.

Již čtyři desetiletí – a nyní ve druhé generaci – nabízíme naše produktová řešení našim globálně aktivním zákazníkům ve stavebnictví a logistickém průmyslu z naší pobočky Porta Westfalica v Německu a neustále rozšiřujeme naši nabídku služeb.

Jako evropská společnost stojíme za udržitelností a úspěchem prostřednictvím vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, inovativních produktových řešení a služeb přátelských k zákazníkům. Protože pro nás jste jako zákazník na prvním místě!

Naše podnikatelská činnost je vždy založena na nároku nabídnout našim zákazníkům vysoce kvalitní, na míru šitá pracovní vozidla s nejvyšším stupněm individualizace, která musí být okamžitě k dispozici a to vše za férové ceny.

V celém procesu zpracování vašich informací a výběru vám rádi nabídneme naši odbornou pomoc při konfiguraci vašeho ideálního řešení a vždy vám zaručíme nejkratší dobu požadavku a zpracování.

Již několik let se trh s nástavbami pro nákladní vozidla, jako jsou domíchávače betonu, sklápěče, přívěsné domíchávače a autočerpadla na beton, vyznačuje klesajícím stupněm inovací v technologickém a obchodním smyslu. Drtivá většina zákazníků dnes uznává, že trh dosáhl úrovně zvané "good enough Technology".

V této souvislosti si mnoho zákazníků stěžuje, že výrobci či dodavatelé ztratili motivaci nabízet tržně orientovaná řešení a omezili se na využívání svého postavení na trhu.

Stavíme na této situaci na trhu a stanovili jsme si za cíl splnit vaše požadavky a vidět náš úspěch na trhu v závislosti na vašem úspěchu. Věříme v princip win-win, což je naše chápání úspěšného a udržitelného partnerství.

Naším cílem je nabídnout vám skutečnou přidanou hodnotu, která vás učiní efektivnějšími a konkurenceschopnějšími a tím přispěje k vašemu úspěchu.

Proč Euromix MTP?

Trhy se mění. Náš nárok nabídnout vám skutečnou přidanou hodnotu zůstává!

Naše výrobky lze používat po celém světě!

Ze zákulisí

Naše přidaná hodnota pro váš úspěch.

Management

Maurice Mucha

Výkonný ředitel

Jan Mucha

Vedoucí obchodu

Marketing a média

Ondřej Hodan

Marketing

Momentálně jste offline.

  • Produkty
  • SWAN ®
  • HD Truck
  • O nás
  • Nabídka
  • Servis
  • Kontakt