Achum Trade a.s. je autorizovaným prodejcem Euromix MTP

Kdo je Euromix MTP?

Jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko. Na prodávaná vozidla poskytujeme kompletní záruku (podvozek + nástavba). V rámci poprodejního servisu najdete autorizované servisy Euromix v České republice i na Slovensku.

1

Již čtyři desetiletí – a nyní ve druhé generaci – nabízíme naše produktová řešení našim globálně aktivním zákazníkům ve stavebnictví a logistickém průmyslu z naší pobočky Porta Westfalica v Německu a neustále rozšiřujeme naši nabídku služeb.

Jako evropská společnost stojíme za udržitelností a úspěchem prostřednictvím vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, inovativních produktových řešení a služeb přátelských k zákazníkům. Protože pro nás jste jako zákazník na prvním místě!

Naše podnikatelská činnost je vždy založena na nároku nabídnout našim zákazníkům vysoce kvalitní, na míru šitá pracovní vozidla s nejvyšším stupněm individualizace, která musí být okamžitě k dispozici a to vše za férové ceny.

V celém procesu zpracování vašich informací a výběru vám rádi nabídneme naši odbornou pomoc při konfiguraci vašeho ideálního řešení a vždy vám zaručíme nejkratší dobu požadavku a zpracování.

Již několik let se trh s nástavbami pro nákladní vozidla, jako jsou domíchávače betonu, sklápěče, přívěsné domíchávače a čerpadla na beton, vyznačuje klesajícím stupněm inovací v technologickém a obchodním smyslu. Drtivá většina zákazníků dnes uznává, že trh dosáhl úrovně zvané "good enough Technology".

V této souvislosti si mnoho zákazníků stěžuje, že výrobci či dodavatelé ztratili motivaci nabízet tržně orientovaná řešení a omezili se na využívání svého postavení na trhu.

Stavíme na této situaci na trhu a stanovili jsme si za cíl splnit vaše požadavky a vidět náš úspěch na trhu v závislosti na vašem úspěchu. Věříme v princip win-win, což je naše chápání úspěšného a udržitelného partnerství.

Naším cílem je nabídnout vám skutečnou přidanou hodnotu, která vás učiní efektivnějšími a konkurenceschopnějšími a tím přispěje k vašemu úspěchu.

Proč Euromix MTP?

Trhy se mění. Náš nárok nabídnout vám skutečnou přidanou hodnotu zůstává!

1

Naše výrobky lze používat po celém světě!

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Ze zákulisí

Naše přidaná hodnota pro váš úspěch.

Management

1

Maurice Mucha

Výkonný ředitel

1

Jan Mucha

Vedoucí obchodu

Marketing a média

1

Ondřej Hodan

Marketing

Momentálně jste offline.

  • Produkty
  • SWAN ®
  • HD Truck
  • O nás
  • Nabídka
  • Servis
  • Kontakt