Achum Trade a.s. je autorizovaným prodejcem Euromix MTP

Autodomíchávače betonu
Euromix MTP.

Pro přepravu betonu máme vždy to správné řešení!

V závislosti na vašich požadavcích máte jako naši zákazníci na výběr mezi různými objemovými variantami autodomíchávačů betonu.

Zde vám nabízíme nejvyšší možnou efektivitu díky nižší celkové hmotnosti a tím i zvýšeným přepravním kapacitám s našimi superlehkými domíchávači betonu.

Euromix Regular (R)
Náš standard.

Celková nástavba a konstrukce se vyznačují robustností a trvanlivostí v nejnáročnějších provozních podmínkách, přičemž středobodem je vyztužená a extrémně pevná konstrukce rámu. Těžiště je extrémně nízké a v kombinaci s optimalizovaným rozložením vám nabízí zvýšenou bezpečnost během různých pracovních fází: plnění, přepravy a vykládky. Solidní a robustní provedení pro vaše použití!

Light (L) a Super Light (SL)
Naše lehká hmotnost.

Úspora hmotnosti je důležitá pro země s omezením zatížení náprav, stejně jako obecně pro dosažení zvýšení užitečného zatížení. Výhodou je především optimální využití zdrojů a snížení nákladů na přepravovaný metr krychlový betonu! V obou případech vám nabízíme optimální řešení s našimi variantami domíchávačů betonu Light a Super Light, které jsou vedou jak z hlediska úspory hmotnosti, tak trvanlivosti. 

Podnik

Achum Trade by Euromix MTP GmbH

Sídlo: Novomlýnská 1237/2,
110 00 Praha 1,
Česká republika

Provozovna: Bohdalecká 1460/8,
101 00 Praha 10 – Michle, Česká republika

IČ: 05193842
DIČ: CZ05193842

E-mail: info@achumtrade.com
Telefon: +420 773 800 888

Sociální sítě

© 2023 Achum Trade by Euromix MTP GmbH - Všechna práva vyhrazena

Momentálně jste offline.

  • Produkty
  • SWAN ®
  • HD Truck
  • O nás
  • Nabídka
  • Servis
  • Kontakt